ESKİ KAZAKTAN OYUNCAK AYI YAPMAK

Eski kazaktan oyuncak ayı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel projede ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş. Eski tişört veya kazak kullanarak bu güzel ayı oyuncağı yapabilirsiniz.

Eski kazaktan oyuncak yapmak için daha önce benzer çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde kolay oyuncak yapımıyla ilgileniyorsanız ve çocuklarınıza eskileri değerlendirerek güzel oyuncaklar yapmaksa amacınız, sitemizden bir yere ayrılmayın.

Hemen bu yazımın altında bahse konu birçok oyuncak çalışmasının kolay anlatımı yer alıyor. Adım adım nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde kısa sürede bu güzel çalışmaları yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

eski-kazaktan-oyuncak-ayi-yapmak

 

KEÇEDEN PERİ KIZ PERİ ÇOCUK YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe peri kızı şablonu, keçe peri oyuncak şablonu ve keçe peri şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir