ESKİ KAZAKTAN OYUNCAK YAPRAK YASTIK YAPMAK

Eski kazaktan oyuncak yaprak yastık yapmak isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel ve keyifli anlatımdan mutlaka yararlanın. Kendin yap çalışmaları arasında sitemizde birçok değerlendirme çalışmasına ulaşabilirsiniz.

Kolay yapımı sayesinde kısa sürede eski kazaklarınızı değerlendirebilir ve onlardan harika oyuncaklar yapabilirsiniz. Eski kazak değerlendirme amacıyla oyuncak veya yastık yapıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Eski kazak üzerinde yaprak taslağı çıkartıp, daha sonra diktiğiniz yastığın içini elyaf veya pamuk yada yün ile doldurabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıp satabilir para da kazanabilirsiniz. Öğretici çalışma da tüm detaylar yer alıyor. Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

eski-kazaktan-oyuncak-yaprak-yastik-yapmak

 

KEÇEDEN ANLATIMLI ÇİÇEK YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe çiçek eğitimi, keçe çiçek yapımı ve keçeden nasıl çiçek yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir