ESKİ KAZAKTAN SÜSLÜ TORBA YAPMAK

Eski kazaktan süslü torba yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu tür değerlendirme çalışmaları ile eskiyen kazakları yeni eşyalara dönüştürebilirsiniz. Eski kazaktan süslü torba nasıl yapılır derseniz, bu paylaşıma dikkat edin.

Kısa sürede kavrayacak ve sizde aynı çalışmadan yapmak isteyeceksiniz. Bu tür güzel değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilir ve hepsinden keyifle yararlanabilirsiniz. Eski kazağı süslü torbaya dönüştürerek keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kazak değerlendirme çalışması sonucu sizde çok güzel süslü el torbalarına sahip olmuş olursunuz. Kazaktan el çantası yapmak veya torba yapmak için detaylı anlatıma sahip çalışmadaki gibi sizde ister süslü isterseniz de süssüz çantalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

eski-kazaktan-suslu-torba-yapmak

 

EVDE TİŞÖRT SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tişört süsleme, basit tişört süsü yapmak ve evde kazak nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir