ESKİ KAZAKTAN YASTIK YÜZÜ YAPMAK

Eski kazaktan yastık yüzü yapmak isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Evde kolay bir şekilde yapacağınız kendin yap çalışmasında eski kazaklarınızı değerlendirmiş oluyorsunuz. Bu tür güzel eski kazaklarınız varsa ve atmaya kıyamıyorsanız, onları yastık kılıfı yapmak için kullanabilirsiniz.

İnanın bittiğinde çok güzel ve değişik yastık yüzüne sahip olmuş oluyorsunuz. Tek sorun kazaklar farklı oldukça yastık yüzleri de farklı olacak. Normalde yastık kılıfları tek tip olur.

Ancak bu sayede cıvıl cıvıl yastık kılıfları ile evinizin havasını da değiştirmiş olacaksınız. Bu tür çalışmaları seviyorsanız mutlaka bu projeyi uygulayın. Keyif alacağınızı garanti ederim. Kolay gelsin.

 
 

eski-kazaktan-yastik-yuzu-yapmak

 

İNCE İPTEN KOLAY MİNİ PONPON YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ince iplikten ponpon yapmak, ince ipten ponpon yapmak ve iple ponpon nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir