ESKİ KOT PANTOLONDAN TERLİK YAPMAK

Eski kot pantolondan terlik yapmak için paylaştığım bu güzel değerlendirme çalışması sayesinde kısa sürede kendin yap fikrini uygulayabileceğiniz anlatımdan keyifle yararlanabileceksiniz. Eski kot değerlendirme çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde eski kot pantolondan terlik veya ayakkabı kalıpları çıkarıp kullanabileceksiniz. Eski kotun paça kısmını terlik yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kot kumaşı kalın bir kumaş olduğu için kolayca terlik kalıpları çıkarıp, terlikler yapabilirsiniz.

Eski kottan terlik yapmak için daha önce benzer çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar bu yazımızın hemen altından karşınıza çıkacaktır. Kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve eski kot değerlendirerek harika terlikler veya ev terlikleri ortaya çıkarabilirsiniz.

 
 

Kolay terlik yapmak için paylaştığım kalıptan yararlanarak farklı sert kumaşları da değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri eski kottan nasıl terlik yapılır dediğiniz çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-kot-pantolondan-terlik-yapmak

 

KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit el çantası nasıl yapılır, el çanta şablonları ve el çantası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir