ESKİ KOT ŞORTTAN EL ÇANTASI YAPMAK

Eski kot şorttan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Evinizde eski kot pantolon veya eski şortunuz varsa değerlendirebilirsiniz. Bu tür kot şort değerlendirme çalışmalarını sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Anlatımlı kot şort değerlendirme çalışması sayesinde el çantası veya daha değişik yeni eşyalar üretebilirsiniz. Anlatımlı kot değerlendirme çalışmasında adım adım ne yapacağınız belirtiliyor.

Kısa sürede yapıp hemen el çantası şeklinde kullanabilirsiniz. Süsleme için üzerine güzel çiçek motifleri veya keçe çiçek süsleri de ekleyebilirsiniz. Şimdi sizleri güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

eski-kot-sorttan-el-cantasi-yapmak

 

KARTONDAN ZİGZAG RESİMLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton zigzag resim albümü yapmak, karton zigzag resimlik yapmak ve kartondan kıvrımlı resim albümü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir