ESKİ KOTTAN BİLEKLİK YAPMAK

Eski kottan bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı eski kottan bilezik yapmak için paylaştığım çalışma da aşamalı olarak ne yapılması gerektiği detaylıca anlatılıyor. Kısa sürede sizde yapabilir ve elbiselerinize uyumlu bir şekilde keyif alarak kullanabilirsiniz.

Eski kot pantolondan bileklik yapmak için paça kısmını kesip, kısa sürede takı çalışması yapabilirsiniz. Eski kottan bileklik yapmak için paylaştığım çalışmaya benzer birçok takı çalışmasını daha önce de paylaşmıştım. Kolay yapılan kot bileklik çalışmalarını beğeneceğinizi düşünüyorum.

Anlatımlı kot bileklik çalışmaları sayesinde sizde boş vakitlerinizi bu tür takı çalışmaları yaparak değerlendirebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde satacak ürünlerde oluşturabilir ve para da kazanabileceğiniz takılar yapabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan küpe, bileklik veya kolye çalışmalarını hemen bu yazımızın altında bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay bileklik yapmak için paylaştığım çalışmayı kottan veya fazlalık kumaştan yapabilirsiniz.

Kısa sürede yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde kendinize veya sevdiklerinize güzel bileklikler yapabileceksiniz. Kolay gelsin.

source

eski-kottan-bileklik-yapmak

 

DERİ KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deri kumaş toka yapımı, kelebek şeklinde toka nasıl yapılır ve kelebek şeklinde toka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir