ESKİ KOTTAN BOZUK PARA CÜZDANI YAPMAK

Eski kottan bozuk para cüzdanı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan para cüzdan şablonlarını çokça paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta benzer cüzdan yapımı çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da bakmanızı öneriyorum.

Kolay yapılan para cüzdan çalışmaları sayesinde sizde çok güzel cüzdanlar yapıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yada fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay yapılan para cüzdan çalışmaları sayesinde sizde çocuklarınıza da bu güzel para cüzdanlarını yapıp kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Anlatımlı para cüzdanı yapmak için paylaştığım çalışma da eski kot değerlendirme düşüncesi sayesinde sizde bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz.

 
 

Adım adım nasıl eski kottan cüzdan yapılır diyenler için bu güzel çalışmaya benzer birçok çalışmayı yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Anlatımlı çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-kottan-bozuk-para-cuzdani-yapmak

 

DERİ KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deri kumaş toka yapımı, kelebek şeklinde toka nasıl yapılır ve kelebek şeklinde toka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir