ESKİ KOTTAN EL ÇANTASI YAPMAK

Eski kottan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede eski pantolonu el çantasına dönüştürebilirsiniz. Kot kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışma sayesinde çok değişik bir el çantasına da sahip olmuş olursunuz.

Eski kottan nasıl çanta yaparım diyenler için daha önce de paylaştığım güzel anlatımlar sitemizde bulunuyor. Hemen bu yazımın altından da ulaşacağınız birbirinden güzel değerlendirme çalışmalarını sizde öğrenip yapabilirsiniz.

 
 

Eski kot pantolonu değerlendirebilir ve onu güzel bir el çantasına dönüştürebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakın. Kolay gelsin.

eski-kottan-el-cantasi-yapmak

 

EL YAPIMI ÇANTA ŞABLONLARI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cüzdan anlatımlı şablon, cüzdan nasıl yapılır ve cüzdan yapma şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir