Eski Kottan Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

Eski Kottan Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

Eski kot pantolondan neler yapıldığını gördük. Hatta eski kotları değerlendirme ile ilgili hemen hemen birçok paylaşımda bulunmuşluğum vardır. Bu yazımda sizlere eski kottan saksı kılıfı yapımı ile ilgili anlatımlı resimler paylaşacağım. Evinizde standart çiçek saksılarınız varsa ve göze hiç hitap etmiyorlarsa bu çalışmayı uygulayabilirsiniz. Eski kottan saksı kılıfı yapımı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak sizde çiçek saksılarınızı şekillendirin.

 
 

Yapmanız gereken evinizde kullanmadığınız eski kot pantolon veya kot türü giyecekleri değerlendirip, saksı kılıfına dönüştürmek… Paylaştığım anlatımlı resimlerde ne yapmanız gerektiği açıkça gözükmekte ve pratik bir şekilde bu çalışmayı sizde evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Tek renk saksılarınızı kot kılıflarla sararak görsel olarak harika dekoratif görüntüler elde edebilirsiniz.

source : http://blog.oubly.com/diy-denim-flower-pot-cover/

jeans Topf – jean pot – jeans pot

 

Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fermuardan çanta yapımı, Reißverschluss-Tasche ve renkli fermuar çanta hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir