Eski Kottan Yelek Yapmak

Evde eski kottan yelek yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizdeki eski kot pantolonu bir yeleğe dönüştürebilirsiniz. Resimli anlatımda adımlar verilmiş. Yapmanız gereken kot pantolonu gösterilen yerden kesmek ve daha sonra dikiş makinesi ile tekrar dikmek.

Bu sayede eski kottan yelek yapmış olacaksınız. Böylece eski bir eşyayı yeni giyilecek kaliteli bir elbiseye dönüştürebileceksiniz. Kot yelek almak yerine bu tür çalışmalar ile hem sevdiğiniz kot pantolonlarınızı değerlendirmiş olursunuz.

Hem de eski kot pantolondan yelek yaparak kıyafet kombin sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Bazen bayanlar evde kıyafet kombin yapmakta zorlanırlar. Bu yüzden bu tür değişikliklerle veya süsleme çalışmaları ile eski elbiseleri yeni gibi yapmak mümkün.

 
 

Sitemizde sürekli olarak eski elbiseleri yenileme çalışmalarına örnek birçok resimli anlatım paylaşmışımdır. Diğer çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri eski kottan yelek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-kottan-yelek-yapmak

source : http://stylowi.pl/29229856

 

Evde Kumaştan Yastık Süsü Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay yastık nasıl süslenir, evde kolay yastık süsleme ve evde kumaştan yastık süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir