ESKİ PENYE YENİLEME

Eski penye yenileme çalışmaları arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere çok güzel ve keyifli bir yenileme çalışması paylaştım. Evinizde kullanmadığınız ve tarzından hoşlanmadığınız kıyafetleriniz varsa onları yenileyebilirsiniz. Onları çok güzel kıyafetlere dönüştürebilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı kendi eşyalarınız için uygulayabilir ve kısa sürede yapıp, hemen giymeye de başlayabilirsiniz. Evde kolay tişört yenileme çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka inceleyin.

 
 

Kolay yapılan değerlendirme ve yenileme çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Bu sayede sizde evinizde kıyafetlerinizi yenileyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde eskileri yenileyip, yeni rollere sahip kıyafetleriniz olmuş olur. Şimdi sizleri bu güzel yenileme örneği ile baş başa bırakıyorum. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

source : pinterest

eski-penye-yenileme

 

ATAÇTAN KALPLİ KİTAP AYRAÇ YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ataçla kalp yapmak, ataçla kitap ayracı yapmak ve ataçla minyatür yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir