ESKİ PENYEDEN ASKILI BLUZ YAPMAK

Eski penyeden askılı bluz yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan sizde yararlanmalısınız. Evinizde mutlaka eski penye veya tişörtler vardır.

Onları benim gibi kesip el bezi yapmak yerine sizde onları bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Gerçeği söylemek gerekirse bu çalışmayı bende eski penyeler için yapmayı düşüneceğim.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları ile sizde eskilerinizi değerlendirebilir ve yeni kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Adım adım anlatımından yararlanarak sizde eski penyeleri yeni kıyafetlere dönüştürebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde eski penyeden yeni tişört veya askılı bluz yapabilirsiniz. Daha önce de eski penye değerlendirme çalışması ve eski tişört değerlendirme çalışmaları paylaşmıştım.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı olması bakımından kolay bir şekilde çok güzel çalışmalar yapabilir ve eski tişörtleri değerlendirebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim.

eski-penyeden-askili-bluz-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir