ESKİ PENYEDEN OYUNCAK AYI YAPMAK

ESKİ TİŞÖRTTEN OYUNCAK AYI NASIL YAPILIR

Eski penyeden oyuncak ayı yapmak isteyenler için bulduğum güzel ve eğlenceli bir çalışma ile yine karşınızdayım. Benzerlerini daha önce sıkça paylaştığımı görebilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında bulacağınız tüm çalışmalara 7/24 ulaşabilir ve hepsinden yararlanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları buldukça sizlere sunmaya devam edeceğim.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da eski penyelerinizi oyuncak ayıya çevirebilir ve onlarla oynayabilirsiniz. Çocuklarınıza küçük peluş oyuncak yapmış olursunuz.

Bu tür çalışmalar sayesinde evinizi süsleyecek oyuncak ayı çalışmalarına da sahip olmuş olursunuz. Altta yapımını gösteren çalışma sayesinde sizde eski penyeden oyuncak yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Benzer çalışmaları değerlendirme kategorisi ile kendin yap bölümünde sıkça bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak örnekleri de incelemeyi unutmayın.

 
 

Şimdi sizleri eski tişörtten oyuncak ayı yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-penyeden-oyuncak-ayi-yapmak

source

 

KUMAŞTAN ANLATIMLI MİNYATÜR KUŞ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kumaş oyuncak yapımı, kumaştan kuş oyuncak yapmak ve kumaştan kuş yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir