ESKİ PENYEDEN PÜSKÜLLÜ ATKI YAPMAK

Eski penyeden püsküllü atkı yapmak için paylaştığım bu güzel ve pratik çalışmayı beğeneceksiniz. Evde kullanmadığınız tişört veya penyeleri atkıya dönüştürebilirsiniz. Yada püsküllü şal modeli yapabilirsiniz. Bu sayede sizde evde kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız eski giysileri değerlendirmiş olursunuz.

Evde kolay yapılacak değerlendirme fikirlerini sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Eski penyeden nasıl yapılır dediğiniz püsküllü atkı çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Öğrenerek kolayca yapabilir ve keyifle de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı penye püsküllü atkı çalışması sayesinde boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olursunuz. Adım adım penyeden atkı yapma çalışmaları sayesinde sizde kendinize veya sevdiğiniz birisine bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Benzer projeleri de sitemizde fazlasıyla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

eski-penyeden-puskullu-atki-yapmak

 

24 TANE YENİ TIĞ İŞİ ÖRGÜ BAYAN YELEK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 örgü yelek modelleri, tığ işi bayan örgü yelekler ve tığ işi bayan yelek modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir