ESKİ PENYEDEN SEPET ÖRGÜ ELBİSE YAPMAK

Eski penyeden sepet örgü elbise yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde evinizdeki eski penyeleri değerlendirebilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu tür değişik fikirler sayesinde hem yeni elbiselere sahip olmuş oluyorsunuz. Hem de eskileri değerlendirmiş ve anıları çöpe atmamış oluyorsunuz.

Eski penyeden sepet örgü elbise yapmak için adım adım sizde eski penyenizi değerlendirebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede penyeyi sepet örgülü elbise modeline dönüştürebilirsiniz.

Adımları uygulayarak sizde kısa sürede çok güzel ve şık kıyafetler yapabilirsiniz. Anlatımlı olması sayesinde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilir ve kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Eski penyeden sepet örgü kıyafet yapmak için benzer çalışma paylaşımları varsa hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-penyeden-sepet-orgu-elbise-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir