ESKİ PENYEYİ SÜZGEÇ ELBİSEYE DÖNÜŞTÜRMEK

Eski penyeyi süzgeç elbiseye dönüştürmek için güzel bir çalışma buldum. Bu güzel çalışma ile sizde evinizdeki eski eşyaları yenileyebilirsiniz.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmalarının anlatımları sayesinde sizde eski elbiselerinizi atmak yerine onları değerlendirip veya geri dönüşüm fikirleri ile daha güzel modellere dönüştürebilirsiniz.

Evde yapılan eskileri değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde eski penyeyi yenileme veya eski tişörtü yenileme fikirleri ile daha değişik kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

Eski penyeyi süzgeç elbise yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma sayesinde sizde bu güzel ve kolay çalışmayı kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

 
 

Evde kolay yapılan değerlendirme çalışmaları ile sizde eski elbiselerinizi değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-penyeyi-suzgec-elbiseye-donusturmek

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir