ESKİ PİJAMADAN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK

Eski pijamadan köpek elbisesi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde hayvan besliyorsanız yapabilirsiniz. Eski pijama değerlendirme çalışmalarıyla ilgili birçok örnek hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları ile sizde evinizde kullanmadığınız eşyaları değerlendirebilirsiniz. Kolay pijama değerlendirme çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Bu güzel çalışma sayesinde köpeğinize veya kedinize güzel kıyafetler yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

 
 

eski-pijamadan-kopek-elbisesi-yapmak

 

KARTONDAN DAİRE KEDİ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton daire kedi evi yapılışı, karton daire kedi yuvası yapımı ve karton kedi evi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir