ESKİ SANDALYE YENİLEME

Eski sandalye yenileme çalışmaları arayanlara ışık olacak güzel bir çalışma ile karşınızdayım. Bu güzel çalışma da eski bir sandalye sökülmüş. Kendin yap çalışmasında tüm detaylar verilmiş. Sizde evinizdeki eski sandalyeyi böyle söküp, üzerindekileri çıkarttıktan sonra, iskeletine şekil verebilirsiniz.

Daha sonra şekillendirdiğiniz sandalyeye çok güzel kılıf hazırlayabilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Evde kolay sandalye yenileme fikirleri için sitemizi de incelemenizi tavsiye ediyorum.

Kolay değerlendirme ve yenileme çalışmaları ile evde boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Anlatımlı sandalye yenileme çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Eski sandalye değerlendirme çalışmasının detayları ise şöyle ;

 
 

eski-sandalye-yenileme

 

ÇİÇEK SAKSI SÜSLEME ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçek saksı boyama örnekleri, çiçek saksı boyama sanatı ve çiçek saksı süsleme çalışmaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir