ESKİ TİŞÖRTTEN ÇİÇEK SAKSI ASKILIĞI YAPMAK

Eski tişörtten çiçek saksı askılığı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları sizde değerlendirebilir ve evinizi güzelleştirme fikirleri olarak düşünebilirsiniz. Eski tişörtten çiçek saksı askılığı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ki adımları uygulayarak sizde çok güzel çiçek sarkaçlar yapabilirsiniz.

Bu tür sarkaç saksılık çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilir ve dekoratif olarak güzel süsleme çalışmalarına da sahip olmuş olursunuz. Eski tişörtten çiçek sarkaç saksılık yapmak için anlatımlı çalışmayı sizde eski penyeden yapabilirsiniz. Önce onları ipe çevirip, daha sonra bağlama yöntemi ile sarkaç çiçeklik süs çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Anlatımlı sarkaç saksılık yapmak için tüm aşamalar gösterilmiş. Tek yapmanız gereken eskimiş ve atmaya kıyamadığınız tişört veya penyeyi alıp önce kestikten sonra, daha sonra bağlayarak sarkaç saksılık askılığına dönüştürmek.

 
 

Kolay adımları sayesinde sizde zorlanmadan bu güzel sarkaç saksılık çalışmalarını yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları daha önce de sürekli olarak paylaşmıştık. Bu yazımızda da yine sizlere evinizi güzelleştirecek bir fikir paylaştık. Umarım beğenirsiniz. Şimdi çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-tisortten-sarkac-cicek-askiligi-yapmak

source

 

ANLATIMLI SARKAÇ AHŞAP SAKSILIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap çiçek saksısı yapmak, ahşap saksılık yapmak ve ahşap sarkaç saksılık hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir