ESKİ TOPUKLU AYAKKABIDAN SAKSI YAPMAK

Eski topuklu ayakkabıdan saksı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sevebilirsiniz. Evinizde kullanmadığınız ve atmaya da kıyamadığınız topuklu ayakkabıları minyatür saksılara dönüştürebilirsiniz. İçinde süs bitkileri yetiştirebilir ve evinizin bir köşesinde dekoratif olarak kullanabilirsiniz.

Dekorasyon bakımından güzel bulduğum bu güzel süs çalışmasını kendinize göre geliştirebilirsiniz. Daha önce köyde eski çizmeden saksı yapımıyla alakalı güzel çalışmalar paylaşmıştık. Bu da yine ayakkabı değerlendirme çalışması olarak evde keyifle kullanabileceğiniz güzel bir çalışma olup, bence boş zamanınızda yapmalısınız.

 
 

Eski topuklu ayakkabıdan saksı yapmak için paylaştığımız benzer çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar oldukları için yorulmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-topuklu-ayakkabidan-saksi-yapmak

 

2016 ERKEK KAZAK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı erkek kazaklar, erkek kazağı nasıl yapılır ve erkek kazak çeşitleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir