ESKİ TRAKTÖR LASTİĞİNDEN SÜS HAVUZU YAPMAK

Eski traktör lastiğinden süs havuzu yapmak isteyenler için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde seveceksiniz. Kolay yapılan lastik havuz çalışmalarını daha önce de sitemizde yer vermiştik. Kolay yapılan bahçe süs havuz projelerini ve anlatımlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Eski traktör lastiği değerlendirme çalışmaları arayanlar için paylaştığımız bu güzel örnekleri sizde seveceksiniz. Evinizin bahçesi varsa ve bu tür bir süs havuzu yapmak istiyorsanız sizde bu projeden yararlanabilirsiniz. Köyünüze de yapabilir ve ördek gibi hayvanların yüzmesi, su içmesi içinde bir yer yapmış olursunuz.

 
 

Lastikten havuz nasıl yapılır demeyin. Eski traktör lastiğiyle havuz yapılışı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel süs havuz modeli yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

eski-traktor-lastiginden-sus-havuzu-yapmak

 

KEÇE CİVCİV ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. civciv oyuncak nasıl yapılır, keçe civciv şablonları ve keçe civciv şeması hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir