ESKİ TÜL ÇORAPTAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

Eski tül çoraptan yapay çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel ve kolay çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Sizde evde kolayca yapabilir ve yaparken keyif alabilirsiniz. Bu tür çalışmalar sayesinde kilotlu çorapları değerlendirmiş olursunuz.

Evde eski tül çorap varsa onları bu tür yapay çiçek çalışmalarında değerlendirerek güzel süs çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Evde kolay yapay çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel ve anlatımlı çalışma da adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Daha önce de benzer projelere sitemizde yer vermiştik. Bu güzel çalışma da onların arasına girdi. Sizde bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız veya bu türde çalışmalar arıyorsanız hemen bu yazımızın altında da benzer yazılar bölümündeki diğer projelere göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

 
 

eski-tul-coraptan-yapay-cicek-yapmak

 

KOLAY TUNUS İŞİ ZİNCİR NASIL ÇEKİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay tunus işi zincir çekimi, nasıl tunus işi zincir çekilir ve örgü tığ işi zincir çekimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir