ESKİ UZUN ÇORAPTAN OYUNCAK UZUN KÖPEK YAPMAK

Eski çorapları oyuncaklara dönüştürmek istemez misiniz? ben isterim ve istedim oldu. Bu yazımda sizlere eski uzun çoraptan oyuncak köpek yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma ile eski çorapları çocuklarınız için oyuncaklara dönüştürebilirsiniz. Oyuncak yapmak için eski çorapları kullanabileceğiniz gibi şablonu kumaşla da yapabilirsiniz.

Uzun çoraptan uzun köpek oyuncak yapmak için anlatımlı resimdeki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Eski çorapları hem oyuncaklara dönüştürmüş olursunuz.

Hem de kolay oyuncak yapımını da bu sayede öğrenmiş olursunuz. Çorabın içine ise yün yada pamuk doldurabilirsiniz.

Malzemeleri kolayca temin edebileceğinizi söyleyebilirim. Oyuncak gözleri ise kırtasiye veya hobi marketlerinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-uzun-coraptan-oyuncak-uzun-kopek-yapmak

source

 

TAHTA MANDALDAN SALLANAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandaldan minyatür sandalye yapmak, ahşap mandaldan sallanan sandalye yapmak ve anlatımlı minyatür sandalye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir