EŞŞEK BOYAMA RESMİ

Eşek boyama resmi arayanlar için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde çocuklarınıza çıktı alıp, boyamalarını isteyebilirsiniz. Daha önce de böyle boyama resimleri paylaşmıştım.

Onlar da bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Hepsini bir araya getirip, çıktı aldıktan sonra boyama kitabı olarak çocuklarınıza sunabilirsiniz. Eşek boyama resimleri olarak sitemizde birçok hayvanın boyama resimlerine de ulaşabilirsiniz.

 
 

Kolayca nasıl resim çizimleri yapacağınızı da sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay boyama örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

essek-boyama-resmi

 

EVDE BONCUKLA ANAHTARLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı boncuklu anahtarlık, boncukla anahtarlık yapımı ve boncuklu anahtarlık nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir