ETAMİN ARABA DESEN ÖRNEKLERİ

Etamin araba desen örnekleri arayanlar olabileceğini düşündüm ve böyle bir çalışmaya sitemizde yer vermek istedim. Sizde evde etamin örneklerinden yararlanarak çalışmalar yapıyorsanız, bu güzel örneklerin işinize yarayacağını söyleyebilirim.

Araba kanaviçe modellerini daha önce toplu olarak paylaştığımız yeni etamin örneklerini hemen bu yazımızın altından da bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını çıktı alıp, şablon amaçlı kullanarak yararlanabilirsiniz.

 
 

Sitemizde birçok etamin örneğine değişik kanaviçe motif örneklerine ulaşabilirsiniz. Hepsi de birbirinden güzel ve keyifli çalışmalar olup, kısa sürede yararlanarak her türlü çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Etamin örneği arayan arkadaşlarınıza da sitemizi önerebilirsiniz. Değişik etamin örnekleri ile sizde güzel çalışmalarda bu güzel motifleri kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ BULAŞIK BEZİ ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü bulaşık bez modelleri, örgü bulaşık bezi nasıl yapılır ve örgü bulaşık bezi örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir