EVA KAĞIDINDAN ÇİÇEK YAPMAK

Eva kağıdından çiçek yapmak için paylaştığım bu şirin kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Eva kağıdıyla çok güzel çalışmalar yapılmaktadır. Bunları daha önce de paylaşmıştık. O güzel çalışmalar hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Bu güzel çiçek çalışmasına benzer diğer çalışmalar da hoşunuza gidecek.

Yapımı kolay ve anlatımı sade olan çalışmalardan yararlanarak sizde kısa sürede eva kağıdından harika çiçekler yapabilirsiniz. Eva kağıdından yapılan çiçek çalışmalarını sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz.

Çünkü gerçekten krapon kağıdından yapılan çiçek çalışmaları gibi eva kağıdından yapılan çiçek çalışmaları da çok sevimli oluyor. Yapımı zor olmayan bu güzel süs çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Boş zamanlarınızı da değerlendirebileceğiniz çalışmalardır. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

eva-kagidindan-cicek-yapmak

 

PLASTİK KAŞIK ERİTEREK KOLYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı plastik kaşık takı çalışması, plastik kaşık eriterek kolye yapımı ve plastik kaşık eriterek takı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir