EVA KAĞIDIYLA LALE ÇİÇEK YAPMAK

Eva kağıdıyla lale çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabilir ve yaptığınız yapay çiçek çalışmasını evinizde süs olarak kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kağıttan çiçek yapmak için daha önce de çoğu kez çok güzel projeler paylaşmıştık. Onlar da sitemizde yer alıyor ve bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Anlatımlı eva kağıdından yapılan çiçek çalışmalarını öğrenip, kısa sürede yapıp evinizde TV ünitesi önüne veya boş vazolarda kullanabilirsiniz.

Hatta bu güzel çiçek çalışmalarından fazla ve farklı şekillerde yapıp satabilirsiniz. Anlatımlı eva kağıdından çiçek çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

eva-kagidiyla-lale-cicek-yapmak

 

ALÜMİNYUM TELLE MİNYATÜR KUŞ KAFESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. alüminyum süs kafes yapımı, alüminyum telden minyatür kafes ve alüminyum telle kafes yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir