Evde Ağaç Dallarından Saksı Yapmak

Evde kolay saksı yapmak için çeşitli çalışmalardan yararlanabiliyorsunuz. Bu yazımda sizlere ağaç dallarından kolay saksı nasıl yapılır? sorularınıza cevap olacak güzel bir çalışma paylaştım. Evde saksı yapmak için çeşitli çalışmaları kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan dekorasyon bölümünde birçok güzel saksı süsleme veya saksı yapma çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Evde ağaç dallarından saksı yapımı için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde zorlanmadan kısa sürede ağaç dallarından saksılar yapabileceksiniz. Hem evinizi güzelleştirecek hem de balkonunuzda veya bahçenizde kullanabileceksiniz. Evde güzel saksılar yapmak için daha önce benzer birçok çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da kullanılan malzemeler ise ;

  • sünger.
  • ağaç dalları.
  • maket bıçağı.
  • makas.
  • hasır ip.
  • tel.
  • urgan ip.

Malzemelerini temin ettikten sonra süngerin içini az biraz oymanız gerekecek. Daha sonra süngerin etrafına dal çubukları yapıştırabilir veya hasır ip ile dolayarak sağlamlaştırabilirsiniz. Daha sonra süngerin oyduğunuz kısmına çiçek saksısını koyup sabitleyebilirsiniz. Yaptığınız çalışmanın dışına dal çubuklara urgan ipi de bağladıktan sonra dekoratif saksıyı tamamlamış oluyorsunuz. Evde ağaç dallarından saksı yapma çalışmasının resimli anlatımı ise şöyle ;

 
 

agac-dallarindan-saksi-yap

Kuru ağaç dallarından dekoratif saksı çalışmaları yaparak satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde satabilir ve iyi paralar kazanabilirsiniz. Evde bu tür çalışmaları yapabilir ve hem eğlenebilirsiniz. Hem de kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaya benzer çalışmaları ise hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

source : http://stylowi.pl/4722150

 

Renkli Fon Kağıdından Yapay Papatya Yap başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. artificial daisy, Daisy artificielle ve eva kağıdından papatya yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir