Evde Ahşap Mandaldan Kolay Nihale Yapımı

Evde Ahşap Mandaldan Kolay Nihale Yapımı

Evde kolay nihale yapımı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Bu yazımda ise tek bir resim paylaşacağım. Sadece yapılan çalışmayı anlatmak istiyorum. Evinizde ahşap mandallar varsa, bunları birbirinden yani kıskacından ayırarak tek hale getirin.

Daha sonra hepsini bir daire oluşturacak şekilde yan yana dizin ve güçlü bir tutkal ile hepsini birbirine yapıştırdıktan sonra ortaya harika bir ahşap nevale çıkmış olacak… Resimli örnekte de gördüğünüz şekle ulaşıncaya kadar yapıştırıp, yan yana dizmeye de devam edin.

 
 

evde-kolay-ahsap-mandallardan-nihale-yapimi

 

2016 En Güzel Deri Etek Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 deri etek modelleri, 2016 deri etek modelleri ve en güzel deri etek modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir