Evde Ahşap Tahtadan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Ahşap Tahtadan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

Bu güzel çalışma sayesinde sizde evinizde ahşap tahta kullanarak evinize şık puflar yapabilirsiniz. Daha önce basit puf yapılışı ile ilgili paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda ise paylaşacağım evde ahşap tahtadan puf yapımı ile ilgili çalışmanın resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evinizde hala şık bir puf yoksa? bu yazımda paylaşacağım anlatımlı resimde gösterilen çalışmayı sizde yapın, evinizde artık bir puf olsun. Daha önce sizlere plastik şişeden puf yapımının resimli anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise daha profesyonel ve daha şık… ahşap tahta kullanarak evinize harika bir puf yapılışı ile alakalı resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-ahsaptan-puf-yapimi

source : http://www.fabartdiy.com/how-to-diy-shellys-salvaged-spool-ottoman/

puff board – Conseil feuilletée – puff Bord

 

Evde Fincandan Dökülen Yapma Çiçek Süsü - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cup decorations, décorations tasse ve fincandan dökülen çiçek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir