Evde Ahşap Tahtadan Sarkaç Tabela Yapmak

Ahşap tahtadan sarkaç tabela yapmak için paylaştığım bu çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada kullanacağınız tahta parçasını marangozlardan kolaylıkla alabilirsiniz. Köyünüz varsa mutlaka kütük türü odunlar bulabilirsiniz.

Elektrikli hızar ile sizde bu incelikte bir ahşap tahta plakayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Ahşaptan tahtayı bulduktan sonra yapmanız gereken ön yüzünü boyamak ve üzerine dükkanınızın ismini yazmak veya not yazmak. Ardından zincir veya ip ile onu sarkaç tabelaya dönüştürecek deliklerden civatalayıp bağlamak kalıyor.

Ahşap tahtadan sarkaç tabela yaparak dükkanınıza asabilirsiniz. Salaş bir mekana sahipseniz bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde ahşaptan sarkaç tabela yapmak için daha önce de buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Şimdi sizleri evde kolay ahşaptan sarkaç pano yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-ahsap-tahtadan-sarkac-tabela-yapmak

Evde tahtadan sarkaç tabela yapmak için hiç zorlanmanıza gerek yok. Paylaştığım çalışmayı bir marangoza gösterdiğinizde size ahşap tahtayı kütükten hazırlayacak ve verecek. Sizde üzerini siyah boya ile boyadıktan sonra ister tebeşir ile isterseniz sprey boya kalemi ile üzerine yazmayı düşündüğünüz notu yada yazıyı yazabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay tahta sarkaç tabela yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları ahşap işleri kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımın da hemen sonunda karşınıza gelecek olan benzer yazılar kısmından diğer farklı çalışmalara göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.michaels.com/walnut-hollow-basswood-country-round-thick/10263981.html?crlt.pid=camp.NtbxnjnsolAj#q=walnut+hollow&start=7

 

Evde Deniz Taşlarından Kolay Paspas Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çakıl taşından paspas, deniz taşından paspas ve Steinmatte hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir