Evde Ahşaptan Sarkaç Tabela Yapmak

Bu güzel çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Bir dükkanınız veya küçük iş yeriniz varsa bu güzel çalışmayı yaparak iş yerinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Turistik yerlerde daha çok rastladığımız ahşap tabela çalışmalarının her zaman nasıl yapıldığını merak etmişimdir.

Bu yazımda da sizlere evde ahşaptan sarkaç tabela yapmak için resimli anlatım paylaştım. Yapılışı oldukça kolay olan bu çalışmayı ahşap tahtadan plaka yaparak üzerine resim veya yazı yazmanız yeterli oluyor. Eğer ahşap plaka yani tahtadan yuvarlak ince parçayı nereden bulacağım diyorsanız? marangozlardan veya bir odun parçasını elektrikli testere ile ince keserek bu malzemeyi elde edebilirsiniz.

Ahşaptan tabela yapmak için resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları uygulayabilirsiniz. Evde bu tür çalışmalar yaparak sarkaç tabela projeleri yapabilir ve satabilirsiniz. Süslü sarkaç tabelalar yapabilir ve turistik yerlerde de kolaylıkla satabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım evde ahşaptan sarkaç tabela yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-ahsaptan-sarkac-tabela-yapmak

Ahşap tahtadan sarkaç tabela yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki gibi sizde yazı veya resimler çizebilir ve süslediğiniz tabela çalışmalarını satışa sunabilirsiniz. Ahşaptan sarkaç tabela yapmak için resimli anlatımda görülen çalışmada malzemeler ;

  • ahşap tahta.
  • akıllı vida.
  • sprey boya veya boya.

Malzemeleri temin ettikten sonra bu güzel sarkaç çalışmasını sizde evinizde yapabilir ve kullanabilirsiniz. Küçük bir esnaf dükkanınız varsa bu güzel tabela ile dükkanınızı süslü ve gösterişli gösterebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://upcycledtreasures.com/2013/12/diy-wood-slice-christmas-ornaments/

 

Evde Hasır İpten Sepet Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır ipten sepet, hasır sepet modeli ve panier en osier hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir