Evde Artık Kumaştan Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Artık Kumaştan Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaş işlemleri yaparken, fazlalık kalan artık kumaşlardan yapabileceğiniz güzel bir çalışma paylaşacağım. Aynı çalışmayı keçeden de yapabilirsiniz. Zaten sitemizde keçeden gül yapımı ile ilgili güzel çalışmalar paylaşmıştım. Onları keçe kategorisinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım gül yapımı çalışması ise atık kumaş parçalarından yapılmakta… evde artık kumaştan gül yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde yastıklarınızın üzerine gül motifleri yapabilirsiniz. Kumaştan gül yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları merak ediyorsanız, sitemizdeki kumaş kategorisine göz atmanızı öneririm. Evde artık kumaştan gül yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

roses en tissu – fabric roses – Stoff Rosen

 

Evde Eski Kasetten Cüzdan Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Band wallet, bande portefeuille ve cüzdan kasetten hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir