Evde Ayakkabı İpinden Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Ayakkabı İpinden Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay bileklik yapılışı ile ilgili birçok paylaşım yapmıştım. Bu yazımda da yine kolay bileklik yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Evde ayakkabı bağcığından bileklik yapmak için öncelikle ayakkabı ipine ihtiyacınız var. Kullanmadığınız eski ayakkabıların iplerini çıkarıp, bileklik yapımında kullanabilirsiniz. Yazımda paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek, ayakkabı ipinden yararlanabilir ve harika bileklikler yapabilirsiniz. Evde ayakkabı ipinden bileklik yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-ayakkabi-bagcigindan-bileklik-yapimi

 
 

evde-ayakkabi-bagcigindan-bileklik-yapimi2

 

Evde Plastik Kaşıklardan Saat Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay plastik kaşıktan saat yapımı, evde plastik kaşıklarla saat yapılışı ve evde plastik kaşıktan saat nasıl yapılıre hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir