Evde Bahçeye Ahşap Paletten Çilek Tarlası Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Bahçeye Ahşap Paletten Çilek Tarlası Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizin bahçesinde çilek yetiştirmeye ne dersiniz? Bu güzel çalışmayı ahşap paletten yapmak ise mümkün… paylaşacağım resimli anlatımdaki gibi sizde bahçenize bu çalışmayı aynen yapabilirsiniz. Resimli anlatımda olduğu gibi sizde bahçenizin boyutuna göre hazırlayacağınız alanı belirleyebilirsiniz. İster çilek yetiştirin isterseniz başka bir çalışma yapın. Ancak resimli anlatımlarda çilek üretimi gösterilmiş. Sizde bu güzel çalışmayı bahçeniz için yapabilir ve bahçenizde çilek üretimi yapabilirsiniz. Evde bahçeye ahşap paletten çilek tarlası yapabilir ve çocuklarınız ile organik çilekler tüketebilirsiniz. Evde ahşap palet kullanarak bu çalışmayı sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Ahşap paletten çilek serası yapımı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

 
 

source : http://www.goodshomedesign.com/wood-pallet-vegetable-garden/

palettes en bois fraises – wooden pallets strawberries – Holzpaletten Erdbeeren

 

Evde Balondan Çikolata Kalıbı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balloons chocolate mold, balondan kalıp yapmak ve balonla çikolata kalıbı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir