Evde Bahçeye Kuş Besleme Çubuğu Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Bahçeye Kuş Besleme Çubuğu Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bahçenize kuşlar için besleme çubuğu yapabilirsiniz. Nedir bu besleme çubuğu? diyecek olursanız. Bahçenizde ekmek kestiğiniz bir yer varsa ve mangal yaparken ekmek doğradığınız yere çok güzel ve kolay bir şekilde kuş besleme çubuğu yapabilirsiniz. Resimli anlatımını paylaşacağım çalışmanın benzerini yapabilirsiniz. Eğer böyle bir çalışma bahçenizde varsa, buna ek olarak resimli anlatımda paylaşılan çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Aslında doğadaki dostlarımıza su içebilecekleri ve insanlardan uzak rahat hissedecekleri pet şişeler de yapabiliriz. Şahsen ben evimin camına 2.5 lt’lik bir kola şişesinin sırt kısmını kesip, pencereye sabitledim. Su bittikçe arada dolduruyorum. Bazen su içtiklerini yakalıyorum. Gerçekten güzel bir duygu, hem sevap hem de bu sıcaklarda nasıl biz dolaptan soğuk su alıp içiyorsak, onlarda doğada her an su bulamıyorlar ve su bulduklarında hemen içmek istiyorlar. Bu yüzden herkes evinin belirli yerlerine su kapları bırakırsa güzel olur.

 
 

evde-bahceye-kus-besleme-cubugu-yapimi

evde-bahceye-kus-besleme-cubugu-yapimi2

source : http://www.boredpanda.com/diy-cutting-board-bird-feeder/http://www.boredpanda.com/diy-cutting-board-bird-feeder/

birdseed – Vogelfutter – Futterhäuschen – bird feeders – mangeoires d’oiseaux

 

Evde Kartondan Renkli Trafik Lambası Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard traffic light, evde hareketli trafik lambası yapımı ve evde kartondan trafik ışığı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir