Evde Bakliyatla Saksı Süsleme Sanatı

Evde Bakliyatla Saksı Süsleme Sanatı

O nasıl olur demeyin! evet oluyor. Evde zamanı geçmiş veya taze bakliyatları kullanarak saksılarınızı süsleyebilirsiniz. Paylaşacağım çalışmada resimli anlatımı olan çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Malzeme olarak süslemede kullanacağınız bakliyat ve yapıştırıcı yeterli olacaktır. Saksılarınıza desen dahi yapabiliyorsunuz.

Evet tüm bu çalışmayı bakliyat kullanarak yapıyorsunuz. Resimli anlatıma bakarak sizde evinizde standart saksılarınızı süsleyebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Gerçekten çalışma bittikten sonra ortaya harika ve şık saksı modelleri çıkacak. Eğer bu tür çalışmalar yapıyorsanız, bizimle paylaşın sitemizde yayınlayalım. Evet sıra geldi evde bakliyatla saksı süsleme sanatına ;

 
 

evde-kolay-bakliyat-ile-saksi-susleme-sanati

 

2016 Yeni Pötikare Elbise Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 pötikare elbise modelleri, 2016 pötikare elbise modelleri ve şık pötikare elbise modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir