Evde Balon ve İple Kase Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Balon ve İple Kase Yapımı – Resimli Anlatım

Çocukların severek oynadıkları balonlar aslında her zaman oyun için değildir. Büyükler de balonu kullanarak birçok çeşitli çalışmalar yapabilmektedir. Hatta bazı deneylerde bile balonların kullanıldığını biliyoruz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma da yine balona ihtiyacımız olacak. Çünkü balon yuvarlak olma özelliğinden yararlanarak üzerine ip dolayarak ve yapıştırarak, harika bir kase haline getireceğiz. Balon ve ipten kase yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yaparak, harika dekoratif kaseler yapabileceksiniz. İster mumluk olarak kullanın, isterseniz içerisine çiçek koyun kullanın ama nasıl kullanırsanız kullanın. Evde balon ve iple kase yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak harika küçük kaseler yapabilirsiniz. Evde balondan kase yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-balondan-kase-yapimi-evde-ipten-kase-yapimi

bol de ballon – balloon bowl – Ballon Schüssel

 

Evde Kartondan Yapılmış Eşyalar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan dolap yapımı, evde kartondan sepet yapımı ve evde kartondan yapılan eşyalar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir