Evde Balondan Dekoratif Lamba Yapımı – Balondan Avize Çalışması

Evde Balondan Dekoratif Lamba Yapımı – Balondan Avize Çalışması

Daha önce size balondan dantelli kase yapılışı ile ilgili bir çalışma paylaşmıştım. Balonu şişiriyorsunuz, danteli balonun üzerine yapıştırıp, dantelin donmasını bekliyorsunuz. Ortaya balonu patlattıktan sonra harika bir dantelli sepet, dantel kase, dantel tabak çıkıyor. Bu yazımda ise yine balondan yardım isteyeceğiz ve harika bir dekoratif lamba yapacağım.

Resimli anlatımdan da anlayabileceğiniz gibi bir balon lazım ve ip lazım. Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya resimli anlatımdaki gibi hazır edebilirsiniz. Daha sonra balondan yardım alarak harika dekoratif ışık veya dekoratif avizeler yapabilirsiniz. Evde kolay avize yapımı ile ilgili paylaştığım yazılarımda da yine balon kullanılmıştı. Bu paylaşacağım çalışmada da yine balon kullanılmaktadır.

 
 

evde-kolay-balondan-dekoratif-lamba-yapimi-balondan-avize-yapimi

ballon lustre – ballon lysekrone – balloon chandelier

 

Evde Kolay Tığ Örgüsüyle Kırlent, Yastık Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tığ örgüsü kırlent yapılışı, evde kolay tığ örgüsü yastık yapılışı ve tığ örgürüsü ile kırlent yastık yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir