EVDE BASİT SARKAÇ SÜS YAPMAK

Evde basit sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap süs çalışmasını seveceksiniz. Ben çok sevdim ve ilk boş kaldığımda yapmayı düşünüyorum. Evde bu tür süs çalışmaları yapmayı seviyorsanız ve değişik süs çalışmaları yada fikirler arıyorsanız sitemiz bir deniz ve mutlaka beğeneceğiniz çalışmaların yer aldığını söylemeliyim.

Benzer çalışmalara sıkça ulaşacağınız sitemizde sarkaç süs yapımıyla alakalı yardımcı araçlar ve daha birçok güzel paylaşıma da ulaşacaksınız. Onları da inceleyerek birbirinden güzel çalışmalar yapabilir ve keyifle evinizi güzelleştirebilirsiniz.

 
 

Dekoratif süs yapımıyla alakalı birçok çalışma ve bu güzel çalışmaları kolay öğreten resimlere de ulaşabilirsiniz. Anlatımlı kolay dekorasyon sarkaç süs yapmak için çalışmanın resimleri ise şöyle ;

evde-basit-sarkac-sus-yapmak

 

KARTON PAPAĞAN MAKET ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan papağan yapmak, karton papağan nasıl yapılır ve karton papağan oyuncak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir