EVDE BONCUKLA ANAHTARLIK YAPMAK

Evde boncukla anahtarlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan el becerisi isteyen çalışmayı beğeneceksiniz. Evinizde boş vaktiniz çoksa ve bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız sizde aynı çalışmayı kısa sürede yapıp kullanabilirsiniz.

Değişik renkte yapıp fazlaca yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan boncuklu anahtarlık süsleri ile sizde boş zamanlarınızı bu tür çalışmalar yaparak değerlendirebilirsiniz.

Kolayca yapacağınız bu güzel boncuklu süs çalışması ile sizde kendinize yeni bir hobi edinmiş olacaksınız. Sitemizde ki benzer çalışmalar bu yazımın hemen altından karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka inceleyin. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

evde-boncukla-anahtarlik-yapmak

 

KAĞITTAN TOP SARKAÇ SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt sarkaç top yapımı, kağıttan origami sarkaç top ve kağıttan sarkaç top yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir