Evde Boncuktan Süs Çiçek Yapmak

Evde boncuktan süs çiçek yapmak için bu yazımda sizlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Sizde evde bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, farklı bir çalışma olduğunu göreceksiniz.

Evde kolay yapay çiçek yapmak için daha önce sitemizde kağıttan çalışmalar, boncuktan yapılan yapay çiçek çalışmaları ve daha birçok çalışmamın anlatımına ulaşabilirsiniz.

Evde nasıl yapılır dediğiniz birçok çalışmayı sitemizde paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da yine detaylı bir anlatım söz konusudur.

Bu sayede sizde evde eva kağıdından yapay çiçek yapmak isterseniz veya farklı malzemeden yapacağınız yapay çiçek çalışmasına boncuk işleme fikri olarak bu güzel örnekten yararlanabilirsiniz.

 
 

Evde boncuktan yapay çiçek yapmak için benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay boncuklu çiçek yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-boncuktan-sus-cicek-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-lily-of-the-valley/

 

Eski Disketlerden Minyatür Saksı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. disketlerden saksı yapmak, disketten çiçeklik yap ve disketten kolay saksı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir