Evde Boş Süt Şişelerinden Dekoratif Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Boş Süt Şişelerinden Dekoratif Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde bulunan boş süt şişelerini atmayın. Onları kullanarak harika dekoratif mumluklar yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma sayesinde sizde boş süt şişelerinden harika mumluklar yapacaksınız. Evde kendin yap çalışmalarını seviyorsanız, bu yazımda ki çalışmayı çok beğeneceksiniz. Sitemizde hemen hemen her gün kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere yine bugün çok güzel bir çalışma paylaştım. Evde boş süt şişelerinden dekoratif mumluk yapabilmeniz için paylaşacağım resimli anlatımı takip etmeniz yeterlidir. Boş süt şişelerinden mumluk yapılışı ile ilgili ilk kez paylaşacağım bu güzel çalışmayı çok beğeneceksiniz. Kolayca evde sizde boş süt şişelerini kullanarak harika mumluklar yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı alanlarda da çalışma yapabilir veya bu çalışmayı tamamen değiştirebilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatım örnektir. Kendinize göre değiştirebilir ve farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Evde boş süt şişelerinden mumluk yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-bos-sut-siselerinden-mumluk-yapimi

bouteille de lait bougie – Milk bottle candle – Milchflasche Kerze

 

Evde Pet Şişeden Dekoratif Vazo Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş kola şişesinden vazo yapımı, evde boş pet şişeden vazo yapımı ve evde boş şişeden vazo yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir