Evde Buzdolabına Baloncuk Resim Albümü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Buzdolabına Baloncuk Resim Albümü Yapımı – Resimli Anlatım

Buzdolabınıza magnet alıp süslüyorsanız birde bu çalışmaya göz atın. Bu paylaşacağım çalışma hem güzel hem de keyifli… evde buzdolabına baloncuk şeklinde resimlerinizi albüm olarak koyun ve buzdolabınız harika gözüksün. Yapımı ile ilgili resimli anlatımı paylaşacağım. Çok kolay ve kısa sürede sizde aynı çalışmayı yapacak ve evinize gelenleri şaşırtacaksınız. Bu çalışma satın alınmıyor, tamamen evde kendiniz yapabiliyorsunuz. Evde buzdolabına baloncuk resim albümü yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
   

Evde El Yapımı Pratik Bileklik Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el ile bileklik yapımı, el yapımı bileklik yapılışı ve el yapımı örgü bileklik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. KAMİL EZER diyor ki:

    güzel çalışmaya benziyor ama o boncuklu şey bir yapıştırıcı mı yoksa şeffaf silikon mu? hmm araştırıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir