Evde Cam Şişe Boyama Süsleme

Evde Cam Şişe Boyama Süsleme

Bu paylaşacağım çalışmayı çok beğeneceğinizi umuyorum. Çünkü benim çok hoşuma gitti ve evimde yapmayı bile düşünüyorum. Bu güzel çalışma için öncelikle farklı boyutlarda cam şişelerine ihtiyacınız olacak. Bu şişeler cam su şişesi olabilir. Cam içecek şişesi olabilir. Alkollü içecek şişeleri de olabilir. Boş cam şişeleri temin ettikten sonra altta paylaştığım resimli anlatımdaki gibi içlerini çabuk donan sulu boya ile doldurup, daha sonra içini boşaltmanız gerekiyor. Böylece ters çevirdiğinizde cam şişelerin içine akıttığınız boya hemen donacak ve yayıldığı alanı renklendirecek. Bu güzel çalışmayı yaptıktan sonra şişeleri farklı renklere boyayabilir ve en sonunda içlerine yapay çiçek koyarak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Cam şişe boyama çalışmalarını sürekli olarak dekorasyon bölümünde paylaşıyorum.

Evinizde boş duran şişeleri bir araya getirin ve hemen bu çalışmayı yapmaya başlayın. İnanın çalışma tamamlandığında koyacağınız yerde bu şişelerin içindeki yapay çiçeklerle beraber harika bir süsleme çalışması yaptığınızı göreceksiniz. Evde cam şişe boyama süsleme çalışmalarını sürekli olarak dekorasyon ve kendin yap kategorilerinde paylaşıyorum. Sizinde bu tür çalışmalarınız varsa mutlaka bize gönderin yayınlayalım. Aynı zamanda bu güzel çalışmayı yapıp kolaylıkla satışa da sunabilirsiniz. Turistik yerlerde ikamet ediyorsanız mutlaka oralara gelen turistlerin ilgisini çekecek güzel bir cam şişe süsleme çalışması olabilir. Bu yüzden evden para kazanmak isteyenler olursa mutlaka bu çalışmayı yapmayı denemeliler. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-cam-sise-boyama-susleme

Gördüğünüz gibi farklı boyuttaki cam şişeleri süsledikten sonra harika görüntüler ortaya çıkıyor. Son karede yer alan görüntüde açıktan koyuya doğru bir renk seçimi düşünülmüş. Ben ise şöyle bir şey yapmak istiyorum. Karşıt ve zıt renkleri 2 adet şişeye uygulamak… bilmiyorum nasıl olur ama? bu çalışmada gerçekten harika görünüyor. Sizde bu çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://imgfave.com/view/3479757?u=234331

 

Evde Kolay Deniz Cam Bilezik Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deniz cam bilezik yapmak, evde bilezik yapmak ve evde kolay bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir