EVDE ÇEMBER ÖRGÜ GÖMLEK YAPMAK

Değerlendirme çalışması olarak da kullanabileceğiniz güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay çember örgü gömlek yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aşama aşama ne yapmanız gerektiği aktarılmış.

Tek yapmanız gereken kullanmadığınız gömlek veya penye parçalarıyla çalışmak. Anlatımdan yararlanarak sizde elbise üstü veya atlet üstü çok güzel örgü çember gömlek modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Artık günümüzde moda kavramı oldukça genişlediği için birçok ev hanımı veya genç kız kendi kendine moda üretmektedir. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ki elbise aslında satılıyor.

Fakat büyük paralar vermek yerine sizde evde azıcık bir terzi yönünüz varsa aynısından yapabilirsiniz. Böylece uçuk rakamlar vermeden muhteşem elbiselere de sahip olabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizi çember gömlek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Benzerlerini sitemizde sürekli olarak giyim kategorisinde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-cember-orgu-gomlek-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/512706738809317514/

 

TIĞ İŞİ YATAK ÖRTÜSÜ ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay karyola örtüsü yapmak, evde yatak örtüsü yapmak ve tığ işi örgü yatak örtüsü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir