EVDE ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK

Evde çiçekli kase yapmak isteyen baskıcılar olabilir. Baskı işleriyle uğraşıyorsanız ve kalıplar hazırlayıp çeşitli materyalleri desen olarak kullanıyorsunuz bu güzel çalışma işinize yarayabilir. Fikir verebilir ve kendin yap çalışmasının aynısını da yapabilirsiniz. Adım adım yapılan çalışma altta yer alıyor.

Kimisi mum veya fimo kalıbı da kullanıyor. Fimo hamurundan yapmanızı tavsiye ederim. Ancak donan sıvı maddeleri de kullanabilirsiniz. Kurumuş çiçekleri gerçek desen veya motif olarak yapmak istediğiniz kaseye entegre edebilirsiniz.

 
 

Yapımı zor olmayan çalışmayı el becerileri olan her ev hanım yapabilir diye düşünüyorum. Bu çalışma size zor gelse bile örnekleri ve benzerleri hemen altta karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Kolay gelsin.

evde-cicekli-kase-yapmak

 

RENKLİ KAFES IŞIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. renkli ipten kafes ışık yapımı, renkli ipten kafes şeklinde ışık ve renkli ipten minyatür kafes lamba hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir