EVDE ÇOCUKLARA KIZILDERİLİ ÇADIRI YAPMAK

Evde çocuklara kızılderili çadırı yapmak isteyenler olabilir. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında detaylıca ahşap tahtadan kızıl derili çadır yapmak için paylaştığım ayrıntılı çalışma sayesinde sizde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Kolay yapılan bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve evde çocuklara güzel bir oyun alanı oluşturmuş olursunuz. Daha önce benzer çalışmayı farklı şekilde paylaştığımı hatırlıyorum. Evde çocuklara bu tür çadır gibi küçük maket evler veya yerleşim alanları tahsis ettiğinizde onları mutlu etmiş olursunuz.

Evde keyifle oyun oynarlar. Oyuncaklarını içine koyarlar. Bu da size güzel bir pazar günü geçirme imkanı sağlar. Çocuklara bu tür oyun alanları tahsis ederek onları sevindirebilir ve evin içinde kendi evlerine sahip olma imkanı sağlayabilirsiniz.

 
 

Çadır yapmak için malzemeleri kendinize göre de değişebilirsiniz. Anlatımdan yararlanarak çok güzel çadır veya benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-cocuklara-kizilderili-cadiri-yapmak

 

ARI BOYAMA RESİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arı boyama kitabı, arı boyama örnekleri ve arı çizim resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir