EVDE ÇORAP BEBEK YAPMAK

Evde çorap bebek yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışma da kısa sürede sizde çocuklarınıza harika oyuncaklar oluşturabilirsiniz. Hem evde kullanmadığınız çorapları değerlendirmiş olursunuz. Hemde çoraptan kolay oyuncak bebek yaparak süs amaçlı da evde kullanabilirsiniz.

Evde çoraptan nasıl bebek yapılır diyorsanız sitemizde daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kolay çorap oyuncak bebek çalışmaları ile evinizde süs veya sevdiğiniz kişilere yapıp hediye olarak da verebilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan oyuncak çalışmalarının video ve resimli anlatımlarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Hepsi çok güzel ve kısa sürede yapılan özelliklerde olup, anlatımlarından yararlanarak sizde yapmasını öğrenebilirsiniz. Zor olmayan birçok çalışmayı önünüze getirmeye devam edeceğim. Kolay gelsin.

evde-corap-bebek-yapmak

 

RENKLİ ÇUBUKLU KÜPE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimodan renkli küpe yapmak, rengarenk çember küpe yapmak ve rengarenk çubuklu küpe yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir